Dursun Özbek’ten Ali Koç’a: “Konuşmanı yatmadan bir daha dinle” – SSpor Doğru Dürüst İlkeli Spor Haberleri

Dursun Özbek’ten Ali Koç’a: “Konuşmanı yatmadan bir daha dinle”

Trendyol Süper Lig’in 31. haftasında Galatasaray, Hatayspor’u 1-0 mağlup etti. Mücadele sonrası sarı-kırmızılı ekibin başkanı Dursun Özbek, gündeme dair açıklamalarda bulundu.
Dursun Özbek’in açıklamaları şu şekilde:
“Şampiyonluk yolunda gündem başka yerlere gidiyor. Bu gidişat, biz Galatasaraylıları memnun eden bir gidişat değil. Rakibimiz, bizi hayretlere düşüren açıklamalarda bulundu. Neresinden başlamak lazım bilmiyorum.”
“O kadar büyük bir kalabalığın önünde Galatasaray Başkan Vekili’ni tehdit ediyor. Tehdidin boyutu da büyük. Topyekün bir tehdit var.”
“Bu nedir ya? 60 milyon taraftarı temsil ediyoruz. Tek başına aslanlar gibi dolaşıyor. Bu adamın ailesi, çoluğu çocuğu var. Bu adamın başına bir şey gelse ne olacak? Daha Trabzon’da bir olay yaşamışız, daha onun ateşi sönmeden tekrar tehditlerle gündeme geliyor.”
“Kendisine sesleniyorum. Konuşmanı akşam gece yatmadan bir daha dinle! O tehditlere, o konuşma tarzına kesinlikle bizden aynı seviyede bir cevap gelmez. Bir şampiyonluk için değer mi?”
“Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyorum. Savcılar hemen ve resen hareket etmelidir. Bu konuşma ve tehdit cezasız kalmamalı. Futbola hizmet eden kişiler olarak neyi konuşuyoruz. Birbirimizi tehdit ediyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir