Renato Sanches’ten Beşiktaş’ın teklifine karşılık – SSpor Doğru Dürüst İlkeli Spor Haberleri

Renato Sanches’ten Beşiktaş’ın teklifine karşılık

AJANSSPOR – HABER

Bu dönem şampiyonluk yarışının uzağında kalan Beşiktaş, kadronun başına teknik yönetici Fernando Santos’u getirdi. Portekizli çalıştırıcıya ekibi 1.5 yıl emanet eden siyah-beyazlılar, devre ortası transfer devrinin başlamasına az bir mühlet kala çalışmalarına sürat verdi.

Bu Görüntüye Göz Atabilirsiniz

Gündemde Renato Sanches vardı

Kara Kartal, bonservisi Paris Saint-Germain’de bulunan ve Roma’da kiralık olarak mesleğini sürdüren Renato Sanches’le ilgileniyordu. 26 yaşındaki oyuncu, Fernando Santos’la EURO 2016’da zafere uzanan Portekiz Ulusal Ekibi’nde bir arada çalışmıştı.

Beşiktaş’ı reddetti

UOL Esporte’nin haberine nazaran; Roma’da beklentileri karşılayamayan ve PSG’ye geri dönmeyi planlayan lakin Fransız takımının takımda düşünmediği için yine kiralanması planlanan Renato Sanches Beşiktaş’ın teklifine cevap verdi. Portekizli oyuncu siyah belazlıların teklifini reddetti.

Olympiakos ve PAOK’a da olumsuz yanıt

Öte yandan 26 yaşındaki orta sahanın kendisiyle ilgilenen Yunan grupları Olympiakos ve PAOK da olumsuz cevap verdiği kaydedildi.

228 dakika forma giydi

Güncel piyasa bedeli 10 milyon Euro olan Renato Sanches, bu dönem Roma’da 9 maça çıktı ve 228 dakikada alanda kalarak 1 gollük katkı verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir