Samu Saiz, Eyüpspor’a transfer oldu!

AJANSSPOR-HABER

TFF 1. Lig gruplarından Eyüpspor, Üstün Lig’de Sivasspor’da oynayan deneyimli atak oyuncusu Samu Saiz’ı 2.5 yıllığına takımına kattığını duyurdu.

Bu Görüntüye Göz Atabilirsiniz

Sözleşme 2.5 yıl

Kulüpten yapılan açıklamada, “Eyüpspor’umuz, Sivasspor’dan deneyimli atak oyuncusu Samu Saiz’ı 2.5 yıllığına takımına kattı. Samu Saiz’e ‘hoş geldin’ diyor; eflatun sarılı formayla birçok zaferler diliyoruz” tabirlerine yer verildi.

İmza merasiminde konuşan Eyüpspor Asbaşkanı Fatih Kulaksız, “Öncelikle Samuel Saiz transferinin gerçekleşmesinde bize yardımcı olan Sivasspor Kulübü Lideri Sayın Mecnun Otyakmaz’a ve Lider Vekili Sayın Bahattin Eken’e teşekkür ederiz.

“Fatih Kulaksız: “Transferin her iki tarafa da iyi olmasını diliyorum”

Samuel Saiz, Avrupa’da ve Türkiye Harika Ligi’nde kendisini kanıtlamış, kıymetli bir futbolcu. Şampiyonluk yolunda bize önemli katkı vereceğine inanıyorum. Saiz’i bu akşam Türkiye Kupası’ndaki Beşiktaş maçına yetiştirdik, inşallah takımda olacak. Transferin her iki tarafa da güzel olmasını diliyorum” dedi.

Samu Saiz: “Eyüpspor topluluğuna gelmekten ötürü gurur duyuyorum”

Samu Saiz ise, “Eyüpspor topluluğuna gelmekten ötürü gurur duyuyorum. Buradaki gayelerimiz büyük. Elimden gelenin en uygununu yapmaya ve bu aileye gerek saha içinde gerekse saha dışında layık olmaya calışacağım.

Sivasspor’a bana verdikleri emekten ötürü teşekkür ederim. Bu transferde emeği geçen Liderimiz Murat Özkaya ve Asbaşkanımız Fatih Kulaksız’a ayrıyeten teşekkür ederim” halinde konuştu.

Bu sezonki performansı

Bu dönem Sivasspor ile 18 maça çıkan İspanyol oyuncu 5 gol ve 3 asist kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir