Şansal Büyük’a Okan Buruk’a veryansın etti: “Açık açık söyle. O kadar makyajlı konuşuyor ki…” – SSpor Doğru Dürüst İlkeli Spor Haberleri

Şansal Büyük’a Okan Buruk’a veryansın etti: “Açık açık söyle. O kadar makyajlı konuşuyor ki…”

AJANSSPOR – HABER

Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, alanlarında 3-0 kazandıkları Konyaspor müsabakasının akabinde basın toplantısında isim vermeden ve mevzuyu belirtmeden haklarında son periyotta arka niyetli haberler yapıldığını söylemişti.

Bu Görüntüye Göz Atabilirsiniz

İşte Okan Buruk’un basın toplantısında kullandığı sözler şöyle:

“Son haftalarda kadronun üzerinde olumsuz şeyler söylenmeye çalışıldı. Yürüyüşümüz sürüyor. Galatasaray tarihinin en âlâ başlangıcını yapmış grubuz. Burada inanmış insanların hissesi çok büyük. Oyuncular ve biz çok memnunuz. Kadro içinden farklı şeyler yansıtılmaya çalışılıyor. Galatasaray idaresi, Galatasaray birbirine ne kadar çok sarılırsa, buradan daha güçlü çıkacağız. Erden Beyefendi daima yanımızda. Bizi karıştırmaya çalışacaklar, bunu net gördük. İçeride sarılıyoruz, bunu dışarıda da göstereceğiz.”

Büyüka: “Keşke bir adres verebilseydi”

343 Digital Youtube kanalına konuşan duayen gazeteci Şansal Büyüka, Okan Buruk açıklamalarıyla ilgili olarak, “Okan hocanın başının içini okuyamam. Son haftalarda, son günlerde ‘Galatasaray’da paralar ödenmedi, mali kriz var’ diye haberler çıkıyor. Onları mı adres gösteriyor bilmiyorum lakin kesinlikle takıldığı bir yerler var ki bunları söylüyor. bu tenkitler ve amaç göstermeler daima üstü kapalı yapılıyor. Keşke bir adres verebilseydi.” dedi.

“Bir rahatsızlığın varsa açık açık söyle ya…”

Ünül gazeteci, Okan Buruk’un en azından somut sözler kullanması gerektiğini kaydederek, “Yani bir isim vermesen bile ‘Bizde mali kriz var diyorlar. Bizi karıştırmaya çalışıyorlar. Bu türlü bir şey yok’ ya da daha somut söz edebilseydi. O kadar yuvarlak, o kadar makyajlı konuşuyor ki kimi maksat aldığını açıkcası bilemiyorum. Hocam bir rahatsızlığın varsa açık açık söyle ya… Ülkede tabir özgürlüğü var. Niçin açık açık ‘Sen şunu söyledin, hayır o denli değil. Biz parasını ödedik kardeşim yok bu türlü bir şey’ ya da ‘Bir ay geç kaldı ödedik’ ya da ‘Hakim Ziyech’in parayla ilgili bir sorunu yok’ demiyorsun. Daha somut söz etmeli. Kendi topluluğu içinde kıymetli.” biçiminde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir