Veysel Bilen: ”Trabzonspor’u yenmeyi ümit ediyoruz” – SSpor Doğru Dürüst İlkeli Spor Haberleri

Veysel Bilen: ”Trabzonspor’u yenmeyi ümit ediyoruz”

Trendyol Muhteşem Lig takımlarından Yılport Samsunspor’un lider vekili Veysel Bilen, Karadeniz derbisinde karşılaşacakları Trabzonspor’u yenerek ligde çıkışlarına devam etmek istediklerini söyledi. Bilen, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, VavaCars Fatih Karagümrük maçında aldıkları galibiyetin değerine dikkati çekti.

Ligin birinci yarısında hedefledikleri puana ulaşmak için Trabzonspor maçının kendileri açısından kıymetli olduğuna işaret eden Bilen, “Zaten söylemeye gerek yok, her iki kentin ekibi birbiri ile tatlı rekabet içinde. Umuyorum ki centilmence bir uğraş olacak. Bu gayretin sonunda puan ya da puanlar alıp çıkışımızı sürdürmek isteğindeyiz. Bu formda birinci devreyi hedeflediğimiz noktada bitirirsek, ikinci devrenin birinci maçı olan Sivasspor maçına çok daha moralli, çok daha hazırlıklı çıkarız. İnşallah daima birlikte, ‘Biz bize yeteriz’ mottosuyla da dönem sonunda ligde kalacağımıza inanıyoruz.” dedi.

Birlik olunduğu sürece aşılamayacak mahzur olmadığının altını çizen Bilen, “Son maça, son düdüğe kadar idare olarak, oyuncularımız, teknik grubumuz inançlı biçimde gayretimizi sürdüreceğiz. Her vakit söylediğimiz bir şey var. Biz birlik beraberlik içinde olduğumuz sürece aşamayacağımız bir mani yok. Zira bu kentin ruhunda başarmak, gayret etmek var. Yüksel liderimizin söz ettiği üzere, ‘Biz bitti demeden bitmez’ diyoruz. Bu doğrultuda da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yılmak yok, gayrete devam.” tabirlerini kullandı.

Bilen, Trabzonspor maçına Samsunspor taraftarının ağır talebinin olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti:

“Her vesile ile taraftarımıza teşekkür ediyoruz. Yeniden üzerlerine düşen vazifesi ziyadesiyle yapacaklarına inanıyoruz. Her gittiğimiz deplasmanda hürmetle karşılanan ve taktir edilen bir taraftar kümesine sahibiz. Trabzon’da da tekrar 90 dakika boyunca centilmence destekleyeceklerine inancımız tamdır. Onlara güveniyoruz. Onlar bizi hiç yalnız bırakmadı. Bu deplasmanda da yanımızda olacaklar. İnşallah gülerek gittiğimiz deplasmandan sevinçle dönmeyi ümit ediyoruz. Kent kenetlenmiş durumda.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir